Značky

Služby

logo

AUTO UH hlavní partner turné LUCIE

Přivážíme Vám vzácné letní koncerty kapely Lucie, které nesou nesou název „Dotkni se Lucie“. „Jsem nesmírně rád, že se skupina AUTO UH rozhodla aktivně vstoupit a podpořit tak významnou českou kapelu. Naše podpora směruje do zajištění kompletní mobility v rámci jednotlivých transportů mezi místy, kde kapela bude mít své koncerty,“ upřesnil ke spolupráci Pavel Buráň, majitel skupiny AUTO UH. 

AUTO UH hlavní partner turné LUCIE

Malé turné proběhne v krásných a osobitých prostorách, kde bude podle slov frontmana Davida Kollera kapela hodně na blízku svým fanouškům. Právě proto turné kapela nazývá „Dotkni se Lucie“ a bude to plnokrevná rocková show. Celkem kapela navštíví 17 měst v České republice mezi kterými jsou i ta, ve kterých má skupina AUTO UH své pobočky. 
 
U této příležitosti se značka AUTO UH aktivně zúčastní vybraných koncertů, při kterých představí návštěvníkům zajímavé auto novinky ze svého portfolia. Zákazníci AUTO UH se zároveň můžou těšit na soutěže o vstupenky na tyto koncerty. Vše budeme upřesňovat buďto na našich webových stránkách nebo našem FB profilu.
 

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail