Auto Viki, nový člen AUTO UH

Auto Viki, nový člen AUTO UH

Společnost Auto Viki má bohatou historii a jedná se o jednu ze stabilních firem, které působí ve Zlínském kraji. „Akvizice proběhla v minulých dnech a při této příležitosti došlo taktéž ke změně sídla společnosti, ke změně složení představenstva, dozorčí rady a k udělení prokury,“ uvedl v této věci Pavel Buráň, člen představenstva. 

Se značkou vozů Ford má skupina AUTO UH své zkušenosti, neboť v Uherském Hradišti provozuje jeden z největších a nejmodernějších autosalonů této značky v České republice. „Naší snahou bylo posílit značku Ford ve Zlínském kraji, proto jsme se zaměřili na krajské město Zlín. Auto Viki je pevně etablovaná firma ve Zlíně, má stabilní zákaznickou základnu a má vysoký předpoklad naplňovat z hlediska objemu prodeje a servisu ty nejpřísnější standardy značky Ford a to i přesto, že nyní bojujeme se zákeřným virem, který ochromuje ekonomiku a běžný chod nejen našich společností. Mobilita je však pro naše zákazníky klíčová, proto i touto akvizicí chceme být co nejblíže našim zákazníkům a poskytovat jim v rámci značky Ford špičkové prodejní a poprodejní služby a to v rámci celého Zlínského kraje,“ vysvětlil Pavel Buráň, majitel skupiny AUTO UH.
 
Prodejní showroom a servisní centrum společnosti Auto Viki se nachází téměř v centru města Zlína a to na Třídě T. Bati. Z hlediska lokace se jedná o strategické místo, který skupině AUTO UH pomůže k dalšímu rozvoji a ekonomickému růstu. Uvedená akvizice zároveň umožní optimalizovat a zefektivnit nejen celou řadu poskytovaných služeb, ale v rámci servisu například maximálně vytěžovat kapacity nebo zefektivnit velkoobchodní nákupy náhradních dílů a příslušenství.  

Více informací o společnosti Auto Viki a nabídce vozů Ford najdete rovněž na www.autoviki.cz

 
 

Lexus LC 500 přijíždí

Lexus LC 500 přijíždí více...

Lexus ,

TOYOTA MIRAI bezemisní vůz

Vodíková TOYOTA MIRAI více...

Toyota ,

Čtvrtá generace ŠKODA FABIA v ARAVER CZ

Nová Škoda Fabia je tady! více...

AutoUH ,

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!