Budoucnost je připravena.

Budoucnost je připravena.

Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. To vše pro lidi, kteří hledají změnu. Budoucnost je připravena. Nastupte si.

ID.3 říká „Ahoj“ Pozná Vás, jakmile se k němu přiblížíte s klíčem od vozu, který je součástí volitelného zamykacího a startovacího systému bez přímého použití klíče "Keyless Access". Stylové, světlomety LED Matrix, které jsou součástí výbavy za příplatek, se krátce rozsvítí, jako by na Vás mrkaly. Modelu ID.3 tak propůjčují téměř lidské chování. Světlo ID.Light v interiéru Vás pak bezprostředně přivítá. Zpočátku zazní tichý zvuk, díky kterému budete chtít okamžitě vyrazit. A jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

Chcete tento elektrizující a vzrušující pocit zažívat také? Tak se u nás stavte. Nakonfigurujeme společně Vaše nové ID.3 a Vy tak budete blíže své nové rodině. Rodině plně elektrifikovaných modelů ID. Více informací o dostupnosti, možnostech financování nebo testovacích jízdách Vám sdělí náš prodejní tým. Obraťte se na něj ještě dnes.

Zajímá Vás nový model ID.3? Pokud ano, navštivte naše pobočky ARAVER CZ ve Starém Městě nebo EURO CAR Zlín ve Zlíně. Naše prodejní týmy mají za sebou proškolení na tento nový model a rádi Vám sdělí své osobní zkušenosti a pomůžou Vám nakonfigurovat Váš první "elektromobil". Těšíme se na Vaši návštěvu.

EURO CAR Zlín                                                        ARAVER CZ
​​​​​​
Tereza Kubíčková                                                      Jiří Dostálek  
vedoucí prodeje osobních vozů Volkswagen             vedoucí prodeje osobních vozů Volkswagen  
T: +420 770 160 569                                                  T: +420 606 055 086   
E: tereza.kubickova@eurocarzlin.cz                          E: dostalek.jiri@araver.cz 

 

FORD EKO BONUS až 50 000 KČ

Pro modely Ford PUMA ECOBOOST HYBRID a KUGA PLUG-IN HYBRID více...

FORD ,

Nový TUCSON
v limitované edici N Line

Vždy středem pozornosti více...

HYUNDAI ,

Asistenční služby AUTO UH Assist - přijedeme kamkoliv a kdykoliv!

AUTO UH Assist pro Vás zajistí NONSTOP služby v případě vzniku pojistné události volejte: +420 603 416 130 více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!