Značky

Služby

logo

logo

DEN ZEMĚ S AUTO UH se vydařil

DEN ZEMĚ S AUTO UH se vydařil

V sobotu 23. 4. 2022 se konal již 13. ročník oslavy Den Země v REC Group – KOVOZOO ve Starém Městě a my jsme byli u toho! Akce se zúčastnilo bezmála 9 tisíc lidí. Počasí bylo krásné a program byl více než bohatý.

Kromě stanovišť zaměřených na ekologii a vztah nové generace k přírodě mohli návštěvníci vidět křest Medvěda kodiaka Berty, který se narodil v místní porodnici. Návštěvníků bylo opravdu hodně, ale nejvíce nás těšil velký zájem o testovací jízdy vozů značky ŠKODA.

A co se vlastně u nás dělo?

Na našem stanovišti si mohly děti vyzkoušet aktivity zaměřené na pohyb, s názvem „SPORTEM KU ZDRAVÍ“, kdy pro ně byl připraven skákací hrad, fotbalové stanoviště s brankami, kostkový skákací panák a pro ty nejmenší motorková odrážedla. Pro malé i velké bylo dále přichystáno stanoviště „JAK DOBRÝ JSI JEZDEC?“, kdy jste si mohli vyzkoušet trenažér ručního řízení po reálné brněnské trati. Náš ochotný asistent pak manuálně pomáhal i těm nejmenším, kteří ještě nedosáhli na pedály, ale chtěli se na chvíli cítit jako opravdoví závodníci.

Stanoviště zaměřená na ekologii a přírodu bavila malé i velké. Mohli jste si u nás vyzkoušet, jak se správně třídí odpad. Dále bylo pro děti přichystáno malování na obličej, s názvem „JAKÝM ZVÍŘÁTKEM CHCEŠ BÝT?“ a v relaxační zóně omalovánky s přírodními motivy, s názvem „JAK DOBŘE ZNÁŠ PŘÍRODU?“

Samotná relaxační zóna se sedacími vaky, koberci a slunečníky poskytla maximální pohodlí všem, kteří k nám zavítali. Pro děti jsme zde přichystali prolézací tunel, hru lov rybiček, interaktivní hru Doktor - lidské tělo, dětský stolík se židličkami a omalovánkami, a arkádovou hru s házecími kroužky. Pro dospělé byly zajímavou atrakcí „opilé brýle“.

Zlatým hřebem celé akce byly testovací jízdy se ŠKODOU ENYAQ iV, kdy tento model tematicky souzněl s ekologickým kontextem celé akce. Testovací jízdy probíhaly od rána do večera a můžeme prozradit, že pro pár z Vás to byla láska na první pohled. Novým majitelům vozů přejeme spoustu šťastných kilometrů za volantem značky ŠKODA. Tímto Vám chceme srdečně pogratulovat a poděkovat!

A pokud jste jízdu z jakéhokoliv důvodu nestihli, jste srdečně zváni do našeho showroomu ve Starém Městě, Zerzavice 2020, kde se na Vás budeme těšit.

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.