Značky

Služby

logo

logo

Jsme jedni z prvních, kteří přicházejí na český trh s čínskou značkou DONGFENG.

Již teď se můžete těšit z prvních modelů, které jsou dostupné v dealerství ARAVER CZ, na showroomu Za Olšávkou 365 v Uherském Hradišti. Pojďme si společně představit, co tato značka nabízí. A že se je na co těšit!

Jsme jedni z prvních, kteří přicházejí na český trh s čínskou značkou DONGFENG.

Nahlédněte dovnitř vozu FENGON 5!

Prohlídka vozu online

Kde se vzala značka DONGFENG?

Jedná se o jednu ze tří největších čínských automobilek na trhu, která se postupně dostává také do Evropy. U nás tato značka teprve vchází ve známost, jelikož jsme aktuálně teprve třetím dealerstvím v ČR. Avšak na čínském trhu není Dongfeng žádným začátečníkem. Jedná se o pojem, který zde místní lidé vyslovují již téměř padesát let. Dongfeng Motor Corporation má více než 50letou tradici. Aktuální roční produkce čítá více než 3 a půl milionu vozů, a to jak s benzinovými, tak i elektrickými motory. Celková produkce zahrnuje osobní i nákladní automobily a vozidla hromadné dopravy. Firma Dongfeng se v roce 2018 umístila na 65. místě v žebříčku 500 největších světových firem. A jen pro zajímavost - v překladu pojem DONGFENG znamená "východní vítr".

Výhody vozů DONGFENG

Mezi výhody vozů této značky dozajista patří fakt, že zakoupíte pohodlné rodinné SUV a to za bezkonkurenční cenu, která začíná (dle modelu) již od 499 990 Kč! Předpokládá se tedy, že se tato značka velmi rychle dostane do obliby také českého národa, jelikož cenou její výhody nekončí.

Dále se můžete těšit na záruku až do 7 let zdarma ke každému vozu*(*akce platí na všechna zakoupená vozidla se spalovacími motory do 31.3.2023 kromě modelů T5 EVO a RICH 6), a slevu 25 000 CZK s DPH pro modely FENGON 5, GLORY 580 a GLORY 500*(*akce platí na modely FENGON 5, GLORY 580 a GLORY 500 do 31.1.2023).

První modely v dealerství ARAVER CZ

Pojďme si společně představit první modely, které již v minulém týdnu přistály v Uherském Hradišti, na našem nově vznikajícím showroomu Za Olšávkou 365.

FENGON 5

Interiér automobilu Vám příjemně prosvětlí dvoudílná panoramatická střecha, která vám umožní vychutnat si nejen přirozené prosvětlení interiéru ale také dopřát si čerstvý vánek během cestování.

Dongfeng FENGON 5 Vám přináší čtyři barevné varianty karoserie: modrá, bílá, černá nebo tmavě červená, přičemž v každé z nich se odráží pocit luxusu a pohodlí který Vás bude provázet na cestách.

Pocit luxusního vozu o to více umocňují exteriérové doplňky s chromovými liniemi v přední části vozidla s jasně výraznými detaily a centrálně umístěným logem.

GLORY 500

Model kompaktního SUV Glory 500 je vybaven 1,5 litrovým benzínovým motorem s výkonem 115 koní. SUV Glory 500 bude po příchodu na náš trh jedním z vůbec nejdostupnějších SUV na trhu.

Vyniká extra velkým prostorem a dvoubarevnou karoserií, což podporuje jeho mladistvý dynamický vzhled.

GLORY 580

Dongfeng GLORY 580 je všestranné a luxusní rodinné vozidlo, se kterým se můžete s vaší rodinou nebo přáteli vybrat kamkoli. Každý den bude GLORY 580 čekat na nové výzvy a vzájemné dobrodružství.

Jeho zábavní systém s 10-palcovou dotykovou obrazovkou, Bluetooth a USB portem vám umožní připojit vaše mobilní zařízení pro přehrávání hudby nebo jej využijete k nabíjení periferií během cestování.

Všechna sedadla GLORY 580 mají čalounění z ekologické kůže s držáky na nápoje.

Topení a klimatizace mají nezávislé výstupy v přední a zadní části, což umožňuje lepší regulaci teploty v 3 řadách sedadel.

Přestože náš nový showroom teprve vzniká, hned vedle prémiových bazarových vozů, již teď nás můžete navštívit a prohlédnout si tyto novinky na vlastní oči.

V příštím článku si jednotlivé modely představíme podrobněji. Avšak ti z vás, kteří by se chtěli dozvědět více ještě dnes, neváhejte kontaktovat vedoucího prodeje značky Dongfeng.

Libor Kostílek

Vedoucí prodeje Dongfeng

Mobil: +420 778 499 881

E-mail: kostilek.libor@araver.cz

ZDROJ: https://dfmotor.cz/

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.