Značky

Služby

logo

logo

Jarní servisní akce Lexus a Toyota

Přijeďte k nám na servisní prohlídku. 

Jarní servisní akce Lexus a Toyota

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE KLIMATIZAČNÍHO SYSTÉMU

V rámci této prohlídky provedeme vyčištění a dezinfekci výparníku a ventilačních a topných cest Vašeho vozidla. Používáme výhradně originální čistič klimatizací Toyota, který odstraňuje bakterie a nečistoty ze všech exponovaných míst a obnovuje výkon klimatizačního systému. Výsledkem je ventilační systém zbavený škodlivých organismů a příjemná a osvěžující vůně.

Lexus pouze za 800 Kč

Toyota pouze za 400 Kč

*Případné doplnění provozních kapalin hradí zákazník. Ceny jsou platné po dobu kampaně a obsahují DPH.


REGENERACE CHLADICÍHO MÉDIA - ZVÝHODNĚNÍ 20%

Při péči o klimatizační systém je velmi důležitá prevence, kterou předejdete nepříjemnostem v letních měsících, kdy potřebujete jeho plný výkon. Během roku může ze systému uniknout zhruba 5–10 % chladicího média, čímž se snižuje výkon a účinnost klimatizace.

Chladicí médium také přirozeně absorbuje nežádoucí vlhkost ze systému, která může způsobit poškození zařízení nebo jeho poruchu. Malé množství oleje zajišťuje mazání kompresoru klimatizace a konzervaci všech těsnicích spojů. Případná oprava v důsledku nízkého množství chladicího média nebo jeho špatné kvality je pak velmi nákladná. Důležitou prevencí je regenerace chladicího média a kontrola těsnosti chladicího okruhu klimatizačního systému, kterou doporučujeme provádět jednou ročně.

Pro zajištění dokonalé čistoty a účinku klimatizace doporučujeme využít  obě kampaňové prohlídky včetně výměny kabinového filtru.

  • Uhlíkový filtr s antialergenními vlastnostmi se slevou - Cena od 749 Kč
  • Standardní pylový a prachový filtr se slevou - Cena od 429 Kč
  • Aktivní uhlíkový pylový a prachový filtr se slevou - Cena od 649 Kč


Pylové a prachové filtry zachycují nečistoty obsažené ve vzduchu, včetně prachu, sazí, olova, sulfátů a částic výfukových zplodin. Zbavují vzduch vstupující do interiéru prachu, alergenních pylů, zápachů a jiných nečistot. Filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitní netkané textilie. Uhlíkový filtr je doplněn vrstvou aktivního uhlíku, která zachytí o 25 % více nečistot než standardní filtr.

 

ZVÝHODNĚNÍ 20 % NA VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Využijte v průběhu kampaně široké nabídky doplňků a příslušenství Lexus a Toyota s 20% zvýhodněním. Informujte se u nás na sortiment doplňků a cenu pro Váš konkrétní model vozidla. Veškeré originální příslušenství Vám odborně namontují naši kvalifikovaní mechanici.

VÝHODNÁ NABÍDKA LETNÍCH PNEU

Bez ohledu na to, jaký vůz Lexus a Toyota řídíte, najdeme pro Vás vždy ty správné letní pneumatiky, zajistíme Vám veškerou podporu a poradíme, jak je udržet déle ve skvělém stavu.

  • Široký výběr pneumatik
  • Renomované značky
  • Vysoký standard
  • Odborné uskladnění pneumatik

KONTAKT: 

LEXUS:

TOYOTA:

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.