Značky

Služby

logo

Jiří Kolbaba v EUROCAR Zlín

Jiří Kolbaba v EUROCAR Zlín

Ve středu 23.3.2022 v podvečerním čase se prostorách autosalonu EURO CAR Zlín uskutečnila dlouho očekávaná přednáška cestovatele Jiřího Kolbaby. Této přednášce předcházela instalace dočasné výstavy fotografií pana Kolbaby zachycující průřez z jeho návštěv všech kontinentů Světa, která byla umístěna na showroomu prodeje osobních vozů Volkswagen již měsíc před plánovanou přednáškou cestovatele. Tato stále probíhající výstava se setkává s úspěchem u zákazníků ať už z řad nově příchozích či stálých zákazníků servisních služeb a zákazníky ji vnímají jako přidanou hodnotu doplňující nabízené prodejní či servisní služby a pro zákazníky je velmi příjemným zpestřením čekací doby na jejich opravovaný vůz. 

Samotná přednáška se nesla ve velmi přátelském duchu, účast hostů předčila očekávání pořadatelů tedy kolegů z EURO CARu ve Zlíně. Pozvaní hosté byli uvítáni welcome drinkem, osloveni degustací vín z vinařství Hruška, či drobným caterignem. Součástí tohoto příjemného setkání bylo také oficiální předání osobního vozu Volkswagen Touareg panu Kolbabovi, který bude na svých cestách reprezentovat naše dealerství ARAVER CZ A EURO CAR Zlín. Následovalo uvítací slovo prokuristy společnosti EURO CAR Zlín pana Pavla Sedláčka, který předal slovo panu Kolbabovi. Pan Kolbaba své vyprávění plynule doplňoval svými fotografiemi z cest a velmi vtipně glosoval jednotlivé zážitky zachycené na těchto fotografiích.

Hlavním cílem tohoto setkání bylo poděkování stálým zákazníkům společnosti EURO CAR Zlín za věrnost a loajalitu, kterou dealerství, značce Volkswagen a celému týmu společnosti EURO CAR Zlín projevují a to se určitě podařilo, neboť ohlasy na tuto akci byly velmi pozitivní.

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail