Mercedes Benz EQS - EQ není jen značka, ale také postoj k budoucnosti.

Mercedes Benz EQS - EQ není jen značka, ale také postoj k budoucnosti.
Vítejte ve světě EQ
Století technických zkušeností Mercedes-Benz vyvrcholilo v „EQ“ pomocí „Electric Intelligence“.

Toto je pro budoucnost.

Vstupujeme do nové éry designu v plně elektrickém režimu. Pod linií kupé nového EQS objevujeme 21-palcová kola z lehké slitiny, koncová světla v podobě zakřivených 3D prvků nebo jemně nasvícené hvězdy v přední masce na černém panelu. Uchváceni tím, co nalezneme: revoluční MBUX Hyperscreen pokrývá celou šířku. V zadní části jsme ponořeni do dechberoucího světa zábavy. Obklopen téměř magickou světelnou náladou. Interiér vozidla EQS nabízí maximální komfort a pohodlí pro každého účastníka jízdy.

Dojezd na plné nabití (WLTP)

770 km

Výkon

385 kW

Velikost baterie

107.8 kWh

 

Toto je pro Vás.

EQS je první plně elektrický luxusní sedan od Mercedes-EQ. Tím Mercedes-EQ předefinuje tento segment vozidel. EQS je také prvním modelem založeným na modulární architektuře pro luxusní a elektrická vozidla výkonné třídy. Spojením technologie, designu, funkčnosti a konektivity potěší EQS řidiče i cestující.

Splní vaše představy.

S dojezdem až 770 kilometrů (WLTP) a výkonem až 385 kW splňuje EQS každé očekávání progresivního sedanu v segmentu třídy S. Plánuje se výkonová verze s výkonem až 560 kW.

HYPERSCREEN

MBUX Hyperscreen je absolutním vrcholem v interiéru. Tato velká zakřivená obrazovka se rozléhá téměř od A-sloupku k A-sloupku. Tři obrazovky sedí pod krycím sklem a vypadají, že splývají v jednu. 12,3palcový OLED displej pro spolujezdce poskytuje vlastní displej a ovládací plochu. Mercedes-EQ spoléhá na inteligentní logiku zamykání založenou na kameře: pokud kamera detekuje, že se řidič dívá na displej předního spolujezdce, automaticky se ztlumí.

Lexus LC 500 přijíždí

Lexus LC 500 přijíždí více...

Lexus ,

TOYOTA MIRAI bezemisní vůz

Vodíková TOYOTA MIRAI více...

Toyota ,

Čtvrtá generace ŠKODA FABIA v ARAVER CZ

Nová Škoda Fabia je tady! více...

AutoUH ,

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!