Nenechte se zaskočit zimou a pořádně se na ni připravte!

Nenechte se zaskočit zimou a pořádně se na ni připravte!

Připravte se společně s námi na zimu! Přestože ke značce SEAT patří spíš léto, zimy se španělské vozy rozhodně neleknou. Ideálně pak, když čerpají výhod speciální akce SEAT Service.

Perfektní výhled patří k základům bezpečného provozu v zimním období, kdy se brzy stmívá a čelní sklo bývá často znečištěno nejen srážkami, ale také posypovou solí. Proto i tak elementární prvek, jakým jsou stírátka, zasluhují velkou pozornost. SEAT Service si to uvědomuje a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí k originálním stírátkům a jejich výměně litr koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů za 1 korunu.

Připravte se na komplexní prohlídku vozů SEAT před zimou. Jistota při jízdě s připraveným a zkontrolovaným vozem se dá těžko vyčíslit, tento pocit si však díky SEAT Service můžete dopřát už od 299 Kč. Prohlídka zahrnuje pečlivou kontrolu technického stavu vozu a jeho nejdůležitějších částí. Jednou z klíčových věcí pro zimní provoz jsou odpovídajcí zimní pneumatiky. Správné obutí vyberou a zajistí experti SEAT Pneuservisu, přičemž součástí nabídky je také standardní PneuGarance s rozšířeným krytím na poškození a výrobní vady pneumatik.

V nabídce je také atraktivní balíček originálního příslušenství, který zahrnuje, např. pro model SEAT Leon: střešní nosiče, sadu gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadlového prostoru. Nabídka je platná do 31. prosince 2021 pro značky SEAT i CUPRA.

Podrobné informace Vám sdělí servisní týmy na našich pobočkách.

ARAVER CZ, s.r.o. kontakty ZDE.

EURO CAR CZ, s.r.o. kontakty ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Přivítejte zcela nový LEXUS NX
v Brně

Termin: Pátek 26. - sobota 27.11.2021 od 9.00 - 17.00 hodin. více...

Lexus ,

FORD EKO BONUS až 50 000 KČ

Pro modely Ford PUMA ECOBOOST HYBRID a KUGA PLUG-IN HYBRID více...

FORD ,

Nový TUCSON
v limitované edici N Line

Vždy středem pozornosti více...

HYUNDAI ,

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!