Značky

Služby

logo

logo

Nosiče jízdních kol za zvýhodněnou cenu - ŠKODA Originálního příslušenství.

Vážení zákazníci,

jaro již klepe na dveře, buďte na něj připraveni. V dealerství ARAVER CZ nyní nabízíme nosiče na jízdní kola za zvýhodněnou akční cenu 11.889 Kč s DPH, z původních 17.790 Kč. Akce platí pouze do vyprodání zásob.

Nosiče jízdních kol za zvýhodněnou cenu - ŠKODA Originálního příslušenství.

Převážejte až 3 jízdní kola snadno a bezpečně. Nosič z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství lze jednoduše namontovat na tažné zařízení, což má hned několik výhod. Bicykly nemusíte obtížně zvedat na střechu vozidla a výrazně méně narušují aerodynamiku vozu. Nehrozí také, že jimi zavadíte o strop garáže či překážku nad silnicí. Nosič je uzamykatelný, což pomůže ochránit kola před odcizením. A protože je sklopný, tak i v naloženém stavu umožňuje pohodlný přístup do zavazadlového prostoru.

Kombinace vysoce odolné ocelové trubkové konstrukce a ližin z eloxovaného hliníku zajišťuje vysokou pevnost, nízkou hmotnost a spolehlivou ochranu proti povětrnostním vlivům. Nosič jízdních kol na tažné zařízení splňuje řadu kvalitativních i bezpečnostních testů a prošel náročnými jízdními zkouškami. Maximální povolené zatížení tažného zařízení je uvedeno ve velkém technickém průkazu konkrétního vozu, z bezpečnostních důvodů se tato hodnota
nesmí překročit. Povolené zatížení od vzdálenosti koule tažného ramena je zobrazeno v Návodu k obsluze vozu.

Objednejte si nosič jízdních kol za akční cenu ještě dnes na e-mailu: pavlik.milan@araver.cz, nebo nás navštivte na adrese Zerzavice 2020, Staré Město u Uherského Hradiště. Uvedená cena platí pouze do vyprodání zásob.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Kód produktu: 000071105P
Materiál: Ocel, eloxovaný hliník, plast
Rozměry: 123 x 83 x 86 cm
Obsah sady: Nosič jízdních kol na tažné zařízení, upevňovací díly, klíče (2 ks), montážní návod.
Doporučená profesionální instalace: Ne
Použití: Trubka rámu kola - průměr 22-80 mm, max. šířka pneumatiky 3", maximální průměr kol 29", rozestup mezi koly 19 cm.
Omezení: Pouze pro vozy s levostranným řízením s tažným zařízením ve výbavě vozu.
Poznámka: Max. hmotnost jednoho jízdního kola je 25 kg. Celkové maximální zatížení nosiče je uvedeno v montážním návodu nosiče kol a je odvislé od maximálního povoleného zatížení tažného zařízení.
Umístění: Na kouli tažného ramena.
Údržba: Běžné saponátové mycí prostředky a čisticí prostředky vhodné na plast. Nepoužívat abrazivní čisticí prostředky nebo chemická rozpouštědla.
Hmotnost: 19 kg
Napájecí konektor: 13 pin

URČENO PRO:

 • Enyaq (2020+)
 • Fabia III (2014+)
 • Fabia IV (2021+)
 • Kamiq (2019+)
 • Karoq (2017+)
 • Kodiaq (2016+)
 • Octavia III (2012-2017)
 • Octavia III (2017+)
 • Octavia IV (2019+)
 • Rapid (2012-2020)
 • Scala (2019+)
 • Superb II (2013-2015)
 • Superb III (2015+)
 • Yeti (2009-2014)
 • Yeti (2013-2018)
Váš autorizovaný prodejce a servisní partner ŠKODA.
ARAVER CZ, člen skupiny AUTO UH

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.