Nová Třída C

Nová Třída C

Objevte nový druh luxusu.

Nová Třída C přinese do Vašeho života komfort. Objevte nové inovativní výrazné komfortní prvky, pomocí kterých bude Vaše jízda pohodlná a komfortní.

Nastoupit. Vystoupit. Cítit se jako znovuzrozený.

Nová Třída C Vás hýčká již od první sekundy. Inteligentní komfortní funkce Vám usnadňují práci. A pokroková sada energizujícího komfortu Plus učiní z Vaší nové Třídy C relaxační oázu v každé situaci. Objevte zde rozsáhlé výrazné komfortní prvky v nové Třídy C.

Více volného prostoru
Velkorysá prostorová koncepce poskytuje cestujícím v zadní části ještě více prostoru pro nohy než kdykoliv předtím.

Komfortní sezení
Přední sedadla si zapamatují indiviualizované nastavení až pro tři osoby. Jednotlivé profily lze kdykoliv jednoduše vyvolat a změnit.

Nová Třída C představuje standardy díky pokrokovým bezpečnostním systémům.

Komfort začíná tím, že se cítíte bezpečně. Pokrokové bezpečnostní a asistenční systémy nového sedanu Třídy C Vám pomohou toho dosáhnout.

Aktivní asistent jízdy v dopravní zácpě

Aktivní asistent jízdy v dopravní zácpě může řidiči citelně usnadnit práci v dopravní zácpě na dálnici. Automaticky se rozjíždí a udržuje jízdní pruh a odstup od vozidla jedoucího vpředu až do rychlosti 60 km/h.

Bezpečné udržování jízdního pruhu.
Pokud neúmyslně opustíte svůj jízdní pruh nebo se nebezpečně blížíte k jiným účastníkům silničního provozu, může Vás aktivní asistent jízdy v pruzích pomocí zásahu do řízení vrátit zpět do Vašeho jízdního pruhu. Jestliže jízdní pruh přesto opustíte, následují navíc varovné vibrace volantu.

DIGITAL LIGHT: zažijte pokrokové světelné podmínky.
Světlomety DIGITAL LIGHT dostupné za příplatek pracují jako projektor a pomocí brilantního světla se optimálně přizpůsobují změněným podmínkám provozu, vozovky nebo počasí. Světla s vysokým rozlišením dokáží cíleně osvětlit jednotlivé oblasti a díky pokrokovému promítání informací na vozovku cíleně optimalizovat orientaci.

Mezi Vámi: vše zajištěno.

Do vnitřní strany sedadla řidiče je integrován středový airbag. Při silném bočním nárazu se může rozvinout mezi řidiče a spolujezdce za účelem jejich ochrany a snížit tak riziko zranění.

 

Lexus LC 500 přijíždí

Lexus LC 500 přijíždí více...

Lexus ,

TOYOTA MIRAI bezemisní vůz

Vodíková TOYOTA MIRAI více...

Toyota ,

Čtvrtá generace ŠKODA FABIA v ARAVER CZ

Nová Škoda Fabia je tady! více...

AutoUH ,

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!