Značky

Služby

logo

Novinka ID.4 GTX

Světové auto roku 2021 Volkswagen ID.4 se dočkalo své sportovní verze, která v rodině elektromobilů ID ponese označení GTX. Tato vrcholná řada nabídne nejen pohon všech kol, ale elektrizující výkon 300 koní. Podobně jako GTI a GTE je GTX samostatnou produktovou verzí. Nová verze GTX tak navazuje na úspěšnou sportovní hitorii vrcholných modelů VOLKSWAGEN, tentokrát však ve světě elektromobilů.

Novinka ID.4 GTX

Vrcholná verze modelové řady ID.4 zrychlí díky pohonu všech kol se dvěma elektromotory z nuly na 60 km/h za 3,2 sekundy a na 100 km/h za 6,2 sekundy. Nejvyšší rychlost je elektronicky omezena na 180 km/h.

Elektrický pohon poskytuje maximální točivý moment okamžitě a řidič si může užívat excelentní jízdní vlastnosti v každé zatáčce. Řidiče podporuje například jedinečný Head - up display s rozšířenou realitou nebo široká nabídka asistenčních systémů.

Design modelu ID.4 GTX umocňuje jedinečný charakter s kombinací potěšení z jízdy a robustního vzhledu. Známý světelný pruh je kombinován s výraznými a dynamickými prvky. Nový model ID.4 GTX bude uveden na evropské trhy v létě 2021.

Více informací o této novince Vám poskytnou naše prodejní týmy na pobočkách ARAVER CZ nebo EURO CAR Zlín, autorizovaní prodejci vozů značky Volkswagen. 

ARAVER CZ - 572 556 300
EURO CAR Zlín - 577 057 111

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail