Značky

Služby

logo

logo

Nový Ford E-Transit Courier

Ford Pro posouvá své vedoucí postavení v oblasti komerčních elektromobilů s chytřejším, plně propojeným, plně elektrickým vozem E-Transit Courier na novou úroveň. Zcela nová, plně elektrická kompaktní dodávka E-Transit Courier posiluje řadu elektromobilů Ford Pro a podporuje globální plán společnosti Ford na rychlé rozšíření elektrických vozidel.

Nový Ford E-Transit Courier

Nekompromisní výkon elektromobilu, výrazně větší a flexibilnější úložný prostor a plná podpora připojených služeb Ford Pro zajišťují bezkonkurenční produktivitu. 

E-Transit Courier se začne vyrábět později v roce 2024; modely s dieselovým a benzinovým motorem lze objednávat od léta 2023 s dodáním na přelomu roku.

Nový E-Transit Courier, který rozšiřuje řadu inovativních elektrifikovaných a propojených užitkových vozů Ford Pro, podporuje 5G mobilní sítě a přináší inovativní funkce konektivity skrze aplikaci FordPass Pro.

Pro další zvýšení produktivity byl E-Transit Courier kompletně přepracován a má větší a flexibilnější nákladový prostor, který pojme o 25 % větší objem nákladu než dosavadní model, a další vylepšení včetně zvýšeného užitečného zatížení a prostoru pro dvě europalety.

Model E-Transit Courier je součástí globálního úsilí společnosti Ford v hodnotě přesahující 50 miliard dolarů a dalším krokem v elektrifikaci ikonické rodiny užitkových vozidel Transit. Připojuje se tak k větším modelům E-Transit a E-Transit Custom v portfoliu Ford Pro.

Plně elektrické hnací ústrojí vozu E-Transit Courier bylo zkonstruováno tak, aby zákazníkům poskytovalo nekompromisní zážitek z jízdy, včetně výkonného elektromotoru o výkonu 100 kW a možnosti jízdy s jedním pedálem. Veškeré podrobnosti o výkonu a dojezdu budou potvrzeny blíže k uvedení vozu na trh.

Společnost Ford v České republice přináší zákazníkům také komplexní řešení instalace nástěnných nabíječek na klíč. Skrze partnerskou společnost si zákazníci mohou nechat zřídit nabíjení doma či v depu – zcela jednoduše a bez starostí.

Nový Transit Courier bude poprvé k dispozici v roce 2023 s řadou úsporných benzinových a naftových motorů. Nabídka zahrnuje karosářské verze Van i Kombi a zahrnuje výběr atraktivních řad, včetně výbavového stupně Active.

Všechny modely se budou vyrábět v rumunském závodě v Craiově společností Ford Otosan, která je výrobcem nejprodávanějšího modelu Transit Custom a vedoucího modelu v segmentu E-Transit. Ford Otosan je největším evropským výrobcem užitkových vozidel, jehož roční produkce do roku 2025 překročí 900 000 vozů.

Další informace naleznete na webových stránkách našich poboček:

Ford Autospol Uherské Hradiště - www.ford-uh.cz

Ford Auto Viki Zlín - www.autoviki.cz 

Kontakty

Martin Kolaja
vedoucí prodeje Ford Autospol Uherské Hradiště
tel.: +420 778 499 882
email: kolaja@ford-uh.cz

Radek Paštěka
vedoucí prodeje Ford Auto Viki Zlín
tel.: +420 739 646 955
email: sale@autoviki.cz

Zdroj obrázky: https://www.fordmedia.cz/

Zdroj texty: https://www.fordmedia.cz/

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.