Představujeme AUTO UH Rally Team

Představujeme AUTO UH Rally Team

Česká rally scéna se těší na velký comeback Juniorského mistra ČR z let 2011 a 2012 Martina Bujáčka z Uherského Brodu, který se stává tváří a hlavně jezdcem nového AUTO UH Rally Teamu pro sezóny 2020 - 2022. 

Martin Bujáček se vrátí již v tomto roce do světa tuzemské rally. V českém šampionátu se představí se závodním speciálem HYUNDAI i20 R5. Skupina AUTO UH prostřednictvím své společnosti HYUNDAI UH se stává hlavním partnerem tohoto návratu na sportovní scénu a to pod oficiálním názvem AUTO UH Rally Team. Závodní tým by se měl představit na vybraných závodech ve sprintrally a Traiva Rally Cupu v Kopřivnici. Celkový plán startů se bude odvíjet podle aktuální situace v dnešní nelehké době. Již do konce tohoto roku jsou v plánu dva seznamovací závody v Kopřivnici na Traiva Rally Cupu a v hledáčku je také start na Mikuláš Rally ve Slušovicích. Pevně věříme, že se podaří zúčastnit všech plánových závodů. 

Martin Bujáček ke spolupráci se skupinou AUTO UH řekl: 
„Velmi si vážím spolupráce se společností AUTO UH a Hyundai UH v čele s panem Buráněm. Vytvořil se zajímavý projekt a už se moc těším až všechno vypukne a budu opět sedět v závodním autě. Hyundai i20 R5 je skvělý vůz, tým kolem Martina Vlčka je velmi profesionální a podpora z jeho strany je velmi důležitá. Letos to bude o seznamování s vozem a Kopřivnice je na tyto účely ideální. Plánujeme ještě start na konci roku ve Slušovicích. Je to sice dlouho, co jsem v závodním vozidle neseděl, ale věřím, že během testu před závodem se do toho opět dostanu a závod od závodu to bude lepší a rychlejší. Těším se také na obnovenou spolupráci s Markem Omelkou. Bude fajn navázat na našich více než 30 společných závodů.“ 

 

Lexus LC 500 přijíždí

Lexus LC 500 přijíždí více...

Lexus ,

TOYOTA MIRAI bezemisní vůz

Vodíková TOYOTA MIRAI více...

Toyota ,

Čtvrtá generace ŠKODA FABIA v ARAVER CZ

Nová Škoda Fabia je tady! více...

AutoUH ,

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!