Značky

Služby

logo

logo

ZLIN DESIGN WEEK a vozy VOLKSWAGEN od EURO CAR Zlín – ideální kombinace

ZLIN DESIGN WEEK a vozy VOLKSWAGEN od EURO CAR Zlín – ideální kombinace

Umění, krása, jednoduchost, čisté linie, ale také luxus, to vše obsahuje moderní tvorba designových prvků. Ve Zlíně můžete toto vidět na vlastní oči díky nadcházejícímu Design Weeku, který se zde každoročně koná. Letos tento bohémský týden startuje v pátek 6.května a tematicky skončí v pátek třináctého. My, za EURO CAR Zlín, u toho budeme s Vámi, protože také moderní vozy, které se v dnešní době vyrábějí, nejsou jen stále více dokonalým strojem s perfektními funkcemi, ale také uměním. A tak také vnímáme naše vozy, s čistými liniemi, krásnými křivkami a netradičními barvami, které můžete vidět nebo si v nich zkusit testovací jízdy v našem krásném showroomu EURO CAR Zlín, Vizovická 4097.

O čem festival bude?

ZLIN DESIGN WEEK spojuje umělce, milovníky umění, dekorací, módy, ale také malby. Účelem festivalu je propojit uměleckého ducha mladých designérů, spolu se silnými podniky na trhu. V tomto týdnu tak v samotném srdci Baťovského města, které vždy ctilo tradici, industriální činnost, ale také lásku k práci, vznikne prostor, kde se lidé mohou prezentovat, vyjádřit sebe sama a sdílet svou vášeň k umění.

Co vše s námi zažijete?

Na tomto veletrhu umělecké tvorby můžete vidět netradiční díla, které přináší čerstvý vítr z řad umělců, ale také studentů. Kromě toho na Vás čekají různé odborné konference, dechberoucí výstavy a pestrý doprovodný program celého týdne.

Jak se zrodil ZLIN DESIGN WEEK?

Tato nádherná myšlenka podpory umění se zrodila v roce 2015, kdy projekt vznikl jako nápad dvou mladých studentek designerských oborů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Letošní ročník se tak ponese v duchu „šťastného čísla 7“, za spolupráce mezioborového studia designu, marketingu, fotografie a audiovize.

EURO CAR Zlín a ZLIN DESIGN WEEK

Srdečně Vás tímto zveme na týden plný krásy, bohémských myšlenek, ale také kultury a umění. Za EURO CAR Zlín podporujeme projekt ZLIN DESIGN WEEK jako partner Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Byl to právě Tomáš Baťa, který nás inspiroval svou prací a podporou mladých talentů, ale také apelováním na studium pro novou generaci. Je nám ctí, že můžeme být partnerem něčeho, co dává smysl a přináší mnohé do budoucna. Právě studenti jsou naší budoucností, a my za EURO CAR Zlín jsme si toho dobře vědomi. Budeme se na Vás těšit na ZLIN DESIGN WEEK od 6. do 13. května ve Zlíně.  Rádi Vás také přivítáme v našem showroomu na ulici Vizovická 4097, kde si s námi můžete popovídat nebo si vyzkoušet jízdu v nejnovějších modelech vozů Volkswagen na vlastní kůži.

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.